czwartek, 1 stycznia 2015

1 stycznia

Hej! Nadszedł nowy rok - rok 2015, więc czas na realizację zadań z książki "Bądź swoją siłą"!
Nie będę tu zamieszczać całej treści książki bo zapewne większość osób, które stykają się z tym blogiem, posiadają książkę Demetrii. No więc...

Cytat: "Jak pięknie i cudownie zostałaś stworzona"
Cel: Na rozpoczynający się nowy rok wymyśl mantrę przeznaczoną właśnie dla Ciebie.
Każdego dnia spójrz w lustro i powtórz ją sobie.


No więc.. Książkę dostałam na święta więc trochę sobie poczytałam i nad moją mantrą zaczęłam myśleć już wcześniej. Najpierw przyszło mi do głowy coś takiego (patrz w górę).
Ale uznałam, że brzmi jak cytat z książki i jest za długie, aby codziennie to sobie powtarzać. Tak więc wpadłam na mantrę:

"Bądź przede wszystkim swoją, ale również innych siłą"

Chodzi o to, aby wspierać innych, bo robiąc to, umacniamy się w przekonaniu, że jesteśmy na tyle silni, aby nie tylko akceptować siebie, ale pomóc innym, podnosić ich, kiedy upadają. Wtedy również my zyskujemy pomoc z ich strony i oni również stają się naszą siłą.

Chyba tyle na dziś. Szczerze mówiąc spóźniam się z postem, bo już 00:25 i 2 stycznia, ale no cóż... Dzisiaj przydałoby mi się jakieś 6 sobowtórów. ;) Pomyślałam, że nie będę pisać tu o każdym dniu, bo to bardzo pracochłonne a chciałabym, aby ktokolwiek czytał tego bloga. Nie mam niestety jednak zbyt wiele czasu na reklamowanie go i nie chcę pisać sztucznie na wszystkich blogach jak to jego właścicielki świetnie piszą i zapraszać do mnie. Także.. no.

Pozdrawiam wszystkich ciepło, trzymajcie się!
I oczywiście jak najlepszego roku 2015! :)

6 komentarzy:

 1. Świetny post! ♥
  Ja jeszcze myślę nad mantrą, nie mam pojęcia....tak...nie jestem kreatywna ;(
  Ja tobie również życzę szczęśliwego nowego roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Serio mam nadzieję,że zastanowisz się jeszcze nad mantrą :) To może być bardzo dobre motto,aczkolwiek to tobie ma to poprawić humor i chyba lepiej żeby była to myśl przewodnia odnosząca się do swojej osoby. Chyba lepiej powiedzieć sobie przed lustrem Jak pięknie zostałaś stworzona niż bądź swoją siłą,a swoją.. . no też,aczkolwiek bądź siłą innych. A to ty masz się lepiej poczuć. I przez tą mantrę być swoją siłą.
  http://przemyslenia-fandomowca.blogspot.com/--> możesz wbić XD

  OdpowiedzUsuń
 3. Z książką Demi zaczynam już 2 roki (kupiłam ją sobie w 2013) więc i w tym roku wymyśliłam swoją mantrę. Twoja mantra jest fajna ale może pomyśl sobie nad czymś co będzie bardziej przeznaczone dla twojego wyglądu niż charakteru :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie INNA
  http://happy1forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń